Ogrzewanie

Awarie, problemy i tym podobne sprawy. Oby było ich jak najmniej.
-Mis.
Posty: 22
Rejestracja: 20 lip 2015, 18:23

Ogrzewanie

Post autor: -Mis. »

Cześć, grzeją u Was kaloryfery?

glleite
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2015, 18:35

Re: Ogrzewanie

Post autor: glleite »

tak... tylko jak temperatura jest mniej niz 10 stopni, wtedy automatyczne sie wlacza caly system
dzis rano wlasnie bylo cieplo... ale chyba nie maja jeszcze systemy na cala sile..

Maciej Jakub
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2015, 17:30

Re: Ogrzewanie

Post autor: Maciej Jakub »

Czyli włączają się kaloryfery? U mnie się nic nie włącza, rano mam lodówkę... :/

admin
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015, 10:55
Lokalizacja: Wrocław
Nr miszkania: 65
Kontakt:

Re: Ogrzewanie

Post autor: admin »

Mogę potwierdzić, że u mnie ogrzewanie działa. Trzeba jednak pamiętać o otwarciu trzech zaworów w szachcie na korytarzu i ewentualnym odpowietrzeniu grzejników.

Bardzo proszę w imieniu wszystkich sąsiadów o ostrożność przy tej czynności. Przez przypadek możemy otworzyć zawór w czyimś mieszkaniu, gdzie grzejniki mogą nie być dokręcone lub może ich nie być w ogóle. Był już u nas przynajmniej jeden taki przypadek, który skończył się całkowitym zalaniem mieszkania.

-Mis.
Posty: 22
Rejestracja: 20 lip 2015, 18:23

Re: Ogrzewanie

Post autor: -Mis. »

Wczoraj był u mnie konserwator, odkręcił zawory przy kaloryferach i odpowietrzył je - więc teraz już grzeją.

sorek
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:28

Re: Ogrzewanie

Post autor: sorek »

Ktore to zawory? u mnie wciaz lodowka...

Babadook
Posty: 15
Rejestracja: 14 paź 2015, 17:09

Re: Ogrzewanie

Post autor: Babadook »

Witam,
do wczoraj też marzłem ale zadzwoniłem do naszego zarządcy, który przez telefon powiedział mi o zaworze (w szachcie na korytarzu), który przeoczyłem. Może u Was ten sam powód... ? Zajrzyjcie do szachtu i upewnijcie się, że macie puszczoną wodę do grzejników (czerwone pokrętło zgodnie ze strzałkami), zawór na rurze i jeszcze mały zaworek, który był kluczowy. Możecie go odnaleźć dążąc za czarnym kabelkiem. Idzcie po tym kablu aż traficie nań.
Jeśli tu wszystko macie otwarte, to prawdopodobnie zamknięte zawory przy grzejniku (zamykane przy ściąganiu grzejnika np do malowania pokoju).
Dajcie znać czy pomogło.

sorek
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:28

Re: Ogrzewanie

Post autor: sorek »

Tak, trzeba odkrecic 3 zawory w szachcie - 2 motylki i 1 okragly :) plus sprawdzic zaworki z prawej strony pod grzejnikiem (musza byc w pionie) i powinno byc OK. pozdro!

ODPOWIEDZ