NCC zarządca- rok później...

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Mma »

Mamy pewność - z ochroną trzeba coś zrobić.Należy dokładnie przeanalizować stawkę 4,60 za metr,jesli chodzi o eksploatację mieszkania;ale także
chyba 3,10/m, jeśli chodzi o eksploatację miejsca postojowego - co to w ogóle jest eksploatacja miejsca postojowego.Przecież zapłaciliśmy za nie.
A teren przed budynkiem jest sprzątany i za to płacimy. Trzeba to przedyskutować.

sasiadkaa
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:31

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: sasiadkaa »

Wywołałam dyskusje :-) wlasnie o to mi chodziło !

Przechodząc od czynow w najbliższym czasie postaram skontaktować sie z innymi firmami w celu przedstawienia oferty dla porównania. Jest to jednak czas świat dlatego tez moze to potrwać.

Jeśli ktoś ma jakieś znajomosci czy wiedzę i chciałby mi pomoc to zapraszam :)

Korzystając z okazji życzę wesołych świat !

Sinobrody
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2016, 12:49

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Sinobrody »

Pomyślcie, czy potrzebujecie "ochrony" w ciągu dnia czy raczej kogoś, kto w nocy będzie się pokazywał w garażach i wokół budynku z przerwą na herbatę w kanciapie, nie odwrotnie.
Np. od 21szej do 7dmej.

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Mma »

Ja też się cieszę, że zaczęliśmy "mówić" podobnym głosem i mam nadzieję, że cos z tego wyjdzie. Może więcej osób zabierze głos. Pewno zabrzmi
to kolokwialnie,ale nim nas więcej, tym lepiej i również WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM RADOSNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT

sasiadka2608
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2016, 15:13
Nr miszkania: 100

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: sasiadka2608 »

Zgadzam się z śasiadką. Myślę, że większość ludzi ma gdzieś, żyje im się dobrze. W końcu hałaś, itp. to norma. Natomiast mi, jako osobie, której zostało naraszune bezpieczeństwo, moich gości ( czasami są to dzieci), przeszakadza to, że NCC nie reaguje. Od sierpnia nie zrobili nic w momencie, kiedy naruszone zostło bezpieczeństwo nasze, naszychych gości i spółlokatorów.
Do tej pory NCC nie zareagował.

Pozdrawiam,
Sąsiadka

Sinobrody
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2016, 12:49

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Sinobrody »

Coś się stało? Jeśli można spytać..?

Sasiadka
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:01

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Sasiadka »

Drodzy sasiedzi,

tak sie zastanawialam ostatnio: czy my mamy jakies kamerki przy naszych komorkach lokatorskich i na dolnym parkingu?
OPytam, gdyz ostatnio widzialam jak ktos nieznajomy sie tam panoszyl:)

Sasiadka
Posty: 12
Rejestracja: 05 gru 2015, 13:01

Re: NCC zarządca- rok później...

Post autor: Sasiadka »

Wesolych Swiat :)

ODPOWIEDZ