Przedszkole

Awarie, problemy i tym podobne sprawy. Oby było ich jak najmniej.
Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Przedszkole

Post autor: Mma »

Witam!
Przyznam szczerze, że jak usłyszałam o przedszkolu, które ma powstać praktycznie pod moim mieszkaniem, skóra mi ścierpła. Dlatego bardzo się
ucieszyłam z kartki - ulotki na ten temat w skrzynkach pocztowych, bo znaczy to, że inni mieszkańcy też o tym myślą. Wprowadziłam się tu 2 lata temu. Głównie ze względu na miejsce.
Mieszkałam wcześniej niedaleko, znałam dobrze dzielnicę. Ale najważniejszą sprawą było to, że będzie to ciche osiedle w przyjaznej okolicy.
Tak zapewniał mnie sprzedający. I tak się zapowiadało. Ale pomalutku następowała weryfikacja. Najpierw wykańczanie mieszkań - wiadomo
trzeba przez to przejść (siła wyższa),budowa II budynku - też trzeba się z tym pogodzić. Słyszę będzie sklep, ale nie? sądziłam, że będzie czynny do
godz.23.00 i będzie alkohol - szybko się okazało, że chyba nie będzie to ciche osiedle - picie na ławeczkach i wrzaski, bijatyki późnym wieczorem.
Ci którzy mieszkają od ul. Na Polance i od parkingu wewnętrznego nie wiedzą co to znaczy.
Teraz słyszę przedszkole i myślę sobie przecież nie tak miało być. Nikt mnie o tym przed kupnem nie uprzedzał. Z tym, że ja głównie myślę o
przystosowaniu (przebudowie) istniejących pomieszczeń na przedszkole. Czyli remont, czyli rycie, kucie, wiercenie, stukanie,pukanie, walenie i co tam jeszcze i tym jestem najbardziej przerażona, bo jak długo jeszcze nie będzie spokoju ?
Jestem nawet w stanie trochę zrozumieć rodziców małych dzieci, ale proszę Państwa proszę też trochę zrozumieć nas - trochę starszych - chcemy
w końcu też mieć trochę spokoju. Wokół naprawdę jest sporo przedszkoli. Pozdrawiam

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Przedszkole

Post autor: pawel »

Odnośnie hałasowania pod mieszkaniem naprawdę polecam dzwonienie do ochrony. Niedługo być może zostanie zmodyfikowany system monitoringu oraz samej ochrony, powinno to poprawić bezpieczeństwo mieszkańców oraz reagowanie na tego typu zdarzenia.

ODPOWIEDZ