Brama przesuwna

Awarie, problemy i tym podobne sprawy. Oby było ich jak najmniej.
meo
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:06
Nr miszkania: 17

Brama przesuwna

Post autor: meo »

Cześć,

zauważyliście, że w ostatnich dniach brama przesuwna raz dziala, raz nie? Zawsze lampka się zaświeca, ale nie zawsze się otworzy.
Czy ktoś może juz to zgłosił? A jeśli nie to podpowiecie kogo mogę poprosić o sprawdzenie?

dzieki

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Brama przesuwna

Post autor: pawel »

Zgłoś do NCC. Z tego co wiem to z tą bramą jest problem od samego początku. Nie wiem tylko dlaczego to my jako wspólnota ponosimy koszty jej napraw, a nie Atal.

meo
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:06
Nr miszkania: 17

Re: Brama przesuwna

Post autor: meo »

Hello,

minęło troche czasu ale sytuacja nadal taka, że brama okresowo nie działa. Może moglibyśmy poprosić o gruntowną naprawę czy wymianę mechanizmu? A może coś wokół sprawy się już dzieje?

dzieki

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Brama przesuwna

Post autor: Mma »

Cześć !
Sądzę, że możemy poprosić - tylko co z tego. Nawet, jeśli naprawią, czy wymienią jakiś tam mechanizm, znów będziemy "bulić" i to dużo, jak za wszystko tutaj, i na jak długo ta naprawa wystarczy ? Odkąd nie pisze pan paweljankowski ( chyba go w ogóle nie ma),to już kompletnie nie wiemy
co się dzieje na naszym osiedlu, a poza tym na nic nie mamy wpływu.

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Brama przesuwna

Post autor: pawel »

Jestem, jestem :-) Temat bramy zgłosimy. Osobiście będę optował (i pilnował) za tym aby jednak developer się poczuł trochę do odpowiedzialności za nią. Ona nigdy nie działała prawidłowo, więc jak dla mnie podchodzi to pod temat "wady ukrytej".

Niedługo będzie coroczne zebranie ogółu wspólnoty (początek marca). Zachęcam do udziału i najlepiej spisania sobie wszystkich własnych przemyśleń i usterek, aby można było o nich podyskutować i je zgłosić. Ze swojej strony mogę obiecać, że potem temat będę pilotował.

Obecnie na tapecie są:
- przemakająca elewacja budynku i w garażach
- zewnętrzne schody od strony kościoła
- oświetlenie na dachu i parkingu od ul. Pieszej
- walka z nieprawidłowo parkującymi pojazdami na parkingu od ul. Pieszej
- szyby (przy wejściu i na dachu)
- temperatura wewnątrz klatki schodowej (wczoraj spadła do 6 st, norma mówi o 8)
- zapachy z pionu nad Żabką (ex Freshem)
- jeżeli chodzi o bramę od Polanki to zgłoszony jest problem z jej sygnalizatorem (nie działa, bądź świeci słabym ciągłym światłem)

To chyba na tyle ;-) Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe problemy to zachęcam do pisania tu, staram się forum monitorować na bieżąco :)

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Brama przesuwna

Post autor: Mma »

Witam !
Cieszę się, że jednak jest Pan dalej z nami i dzięki za chociaż trochę informacji. Tylko jedno - o co chodzi z tymi "zewnętrze schody od kościoła" ?

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Brama przesuwna

Post autor: pawel »

Generalnie mamy problem z przeciekającym górnym parkingiem - ATAL źle wykonał hydroizolację. Próbują to naprawiać poprzez instalowanie dodatkowych rynien, ale jak można zobaczyć nic to nie daje. Podobnym problemem są te schody co są pomiędzy wjazdami do garaży. Wystarczy spojrzec na pod nie i z ich boku i można zobaczyć jak bardzo przemoknięta jest ich elewacja (pod schodami powstają już bąble z powodu odparzeń tynku i zaczynają odpadać).

ODPOWIEDZ