Swąd

Awarie, problemy i tym podobne sprawy. Oby było ich jak najmniej.
meo
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:06
Nr miszkania: 17

Swąd

Post autor: meo »

Drodzy Sąsiedzi,

czy Wy też czujecie od strony naszego wejścia do budynku, od strony parkingów (nie od fresha) ten smród? :( Kanalizacja? Jakieś szambo gdzieś jest czy coś?
Był ten temat poruszany moze?'

dzieki

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Swąd

Post autor: pawel »

Hej,

To jest na 99,99% z instalacji MPWIK która jest obok naszego budynku. Temat już kilka razy był zgłaszany do nich, kilka razy coś tam robili, poprawiali, zabetonowali kanały i jest lepiej, ale dalej czasem po prostu śmierdzi. Poszło ponownie zgłoszenie bo ostatnia odpowiedź była taka ,że ich wizja lokalna nie wykazała uciążliwch zapachów (nie ma ich na codzień, więc pewnie dlatego). Warto aby więcej osób zgłaszało problem poprzez formularz kontaktowy na stronie MPWIK.

Paweł

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Swąd

Post autor: Mma »

Cześć!
Ja też zgłaszam problem smrodu. Sprawa jest naprawdę ŚMIERDZĄCA. Wczoraj wieczorem szłam do sypialni i czułam jakbym wchodziła do jakiejś
kloaki. To jest nie do wytrzymania. Nawet nie pomagają olejki zapachowe. Jak się okazuje, ten odór jest wyczuwalny nie tylko od strony wejścia
do budynku, ale również od strony ulicy Pieszej.

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Swąd

Post autor: pawel »

Zgadza się :-( Dostałem numery interwencyjne od MPWIK w przypadku stwierdzenia smrodu. Należy niezwłocznie dzwonić i zgłaszać. Im częsciej to będzie, to tym szybciej coś z tym zrobią.
Dzień dobry,

W odpowiedzi na Pana e-mail z dnia 29.07.2017 r., Biuro Obsługi Klienta MPWiK S.A. we Wrocławiu uprzejmie informuje, że w przypadku ponownego pojawienia się nieprzyjemnego zapachu prosimy o kontakt z następującymi osobami:

1. p. Paweł Barcik - tel. kontaktowy 667 664 569, od pon-pt, w godz. 7:00-14:00
2. w pozostałych terminach lub gdyby p. Barcik nie odbierał telefonu prosimy o kontakt z pogotowiem wod-kan pod numerem 994.

Jednocześnie informujemy, że wstęp na obiekty MPWiK S.A. posiadają tylko pracownicy naszego przedsiębiorstwa lub osoby działające nasze zlecenie. W związku z powyższym nie wyrażamy zgody na wstęp osób trzecich na teren naszego obiektu.

ODPOWIEDZ