Ciepło !

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Ciepło !

Post autor: pawel »

Napiszę do NCC aby sprawdzili czy można zrobić taką akcje jednorazowo.

Druga sprawa, odnośnie wentylacji, powtarzam do znudzenia, że takie sprawy trzeba szybko zgłosić do developera. Osobiście uważam, że wentylacja jest wykonana błędnie. U nas też wieje do środka zimnym powietrzem z każdego okna, bo ilość powietrza wyciągana przez wentylację mechaniczną jest za duża! Ale tu niestety każdy właściciel musi sam zgłosić do ATAL.. no i w terminie do 5 lat od odbioru mieszkania, bo za chwilę przepadnie piewszym kupującym mieszkania u nas okres rękojmy :(

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Ciepło !

Post autor: Mma »

Wiele razy zgłaszałam - już widzę, jak bardzo Atal przejmie się moim osobistym zgłoszeniem. Mamy Zarządcę, zresztą z rekomendacji Atala, im płacimy i jeśli to błędy Atala, to powinien się tym zająć Zarządca, tym bardziej, że z p. Darkiem, administratorem technicznym rozmawiałam kilkakrot-
nie i jak słyszę, to nie tylko mój problem. Czy zainteresował się ktoś tym, dlaczego grzejniki nie grzeją - jest październik, godz.21.00, temperatura spa
dła do 12 stopni, a jak powtarzam, też do znudzenia, od 1.10 powinny się włączyć, gdy spadnie temp. poniżej 16 stopni,a są lodowate i też mam sobie
zadzwonić do Fortum i spytać się co jest grane. Wszystko mamy sobie sprawdzać. A co się dzieje z windą zewnętrzną - nieczynna chyba 3 m-c i też
nie wiemy co się dzieje. Czekamy chyba faktycznie, aż się skończy rękojmia i będziemy sami płacić za naprawę - jak się do tego mają coroczne przeglądy serwisowe( za które też bulimy )- jak to jest przeglądane. Dlaczego to tak długo trwa i w ogóle się nas nie informuje. Już rozmawialiśmy
wcześniej o tym braku informacji.
Chyba faktycznie nie ma się co dziwić, że fundusz remont. zostaje podniesiony ponad 100%!, bo wszystko zacznie nawalać i błędy będą wychodzić, a
my będziemy płacić.Jak to jest,że już wiemy,ze będziemy płacić 1,10 zł na m kwadrat. na fund. remont., jak nie mamy jeszcze sprawozdania finans.
za 2019r. a kończy się już powoli 2020. Przepraszam, że się tak rozpisałam,ale naprawdę brak nam informacji.

ODPOWIEDZ