Propozycja "Parking wyłącznie dla ..."

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Propozycja "Parking wyłącznie dla ..."

Post autor: pawel »

Zawsze można spotkać się z Zarządem i Zarządcą wspólnoty bez konieczności czekania na roczne zebranie :)

Zebranie o którym wspomniałem powyżej jest zebraniem obowiązkowym z punktu widzenia przepisów prawa.

Co do usług sprzątania - tak, została zmieniona pani która nam sprząta i obserwujemy jak to będzie wyglądało. Co do schodów, parkingu - z tego co pamiętam, to chyba nie jest taka usługa realizowana codziennie, jest harmonogram sprzątania do wglądu w NCC. Możemy zawsze zwiększyć zakres usług, ale to pewnie będzie wiązało się z podniesieniem kosztów sprzątania.

Zebranie będzie w marcu, dokładana data będzie podana przez NCC.

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Propozycja "Parking wyłącznie dla ..."

Post autor: Mma »

Dzięki. Nie chodzi mi o zwiększenie zakresu usług, tylko raczej o ich jakość - niestety nie idzie w parze z pieniędzmi, jakie płacimy.
sprzątanie parkingu codziennie - marzenie, nie wiem, czy on w ogóle jest sprzątany. Wczoraj widziałam jak pani (chyba sprzątająca) w płaszczu,z torebką w jednej ręce, drugą wyciągała z kubłów worki ze śmieciami,które się rozwalały. To jest sprzątanie - a może za dużo wymagam.
Przecież płacimy za to wszyscy i to coraz drożej i chyba mamy prawo chociaż do średniej jakości tych usług.

ODPOWIEDZ