NOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
Rabarbar
Posty: 9
Rejestracja: 06 paź 2015, 19:42

NOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE

Post autor: Rabarbar »

Uwaga mieszkańcy!

Nowe komórki lokatorskie przeznaczone do oddania w tym tygodniu są niefunkcjonalne.
Ściany komórek wykonane z blachy mają około 2 metrów wysokości, co znaczy że do sufitu jest około 1 metra wolnej przestrzeni, a to sprawia że kradzież cennych, przechowywanych w komórkach rzeczy staje się dziecinnie prosta.

Moim zdaniem przy tak wygórowanej cenie komórek nie możemy zgodzić się na ich odbiór w tym stanie, zanim nie zostanie zabudowana wolna przestrzeń.

Zachęcam nowych właścicieli do obejrzenia wspomnianych 14 komórek przed dokonaniem ostatecznej wpłaty.
Możemy przygotować wspólne pismo dotyczące odbioru komórek. Komórki są w tej chwili przygotowywane do odbioru i z tego co się dowiedziałam
nie jest już zaplanowane podwyższenie ścian. Tak więc tylko wspólna reakcja może nam w tym momencie pomóc.

Proszę o pozostawienie komentarza pod postem osoby, których ta sprawa dotyczy- nowi właściciele komórek oraz o ewentualne pomysły rozwiązania problemu.

Pozdrawiam serdecznie, sąsiadka.

dominik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:59
Nr miszkania: 22

Re: NOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE

Post autor: dominik »

Witam,

ja osobiście rezerwując ta komórkę myślałem, że ściany będą tradycyjnie murowane, a nie z blachy. Oglądać jeszcze nie byłem, ale jeśli faktycznie jest tam taka wolna przestrzeń i można łatwo przedostać się góra do środka no to jest to trochę komiczne.

Jestem za napisaniem wspólnego pisma do dewelopera o podwyższenie ścian.

Pozdrawiam
Dominik

nolpak14
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2015, 11:54
Nr miszkania: A-2-11

Re: NOWE KOMÓRKI LOKATORSKIE

Post autor: nolpak14 »

Chciałbym podbić temat i dowiedzieć się jak korzysta się z komórek lokatorskich? Czy problemy, które poruszacie u góry rzeczywiście są uciążliwe i czy to zastało w jakikolwiek sposób usunięte?

ODPOWIEDZ