smród z grilla

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

smród z grilla

Post autor: Mma »

Witam !
Naprawdę nie wiem, co tu się dzieje. Dlaczego nikt nie reaguje na "złe" zachowania.Dlaczego nasi przedstawiciele mieszkańców w zarządzie o niczym
nas nie informują ? Dlaczego niektórzy wolność mylą z tym, że mi wszystko wolno i w nosie mają innych. To przecież nieprawda - mieszkamy w bloku,
a balkony wokół praktycznie nas "łączą".Niestety.Ale to nie znaczy, że mamy znosić kompletne lekceważenie innych. Są sprawy, których nie przeskoczymy,np.rozmowy na balkonach,słychać praktycznie szept, ale już np. 1:30 w nocy śmiech, przeklinanie - niekoniecznie.
Ale są sprawy, które są zapisane w uchwałach, regulaminach i powinny być przestrzegane. Np.wieczne remonty mieszkań - po 16:00 w soboty, a w
niedzielę w ogóle nie powinno się używać wiertaki - tymczasem niedawno ktoś usiłował wiercić o 23:00 - całe szczęście się opamiętał.
W regulaminie jest także zakaz grillowania na balkonie.Drugi dzień jestem zmuszona przebywać w smrodzie, bo sąsiad ma chęć na grilla,ktorego
ohydny smród wciska się nawet przez zamknięte drzwi balkonu. Poza tym, dlaczego mam zamykać w lecie balkon. I tak zamykam w dni powszednie,
bo wszędobylski hałas - kosiarki,jakieś podkaszarki,zbieranie liści, rolki,hulajnogi,rowery szalejące między samochodami. Przecież nawet strach
zwrócić uwagę, bo wokół pełno agresji. Jak mówiłam na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Ale w przypadku grilla mamy konkret - regulamin,smród,
sąsiad ? Po co ten regulamin ? Proszę o zdanie kogoś z rady mieszkańców - p.Pawle jest Pan dalej wsród nas.
Naprawdę nie wiele trzeba, żeby wszystkim nam się żyło lepiej

ODPOWIEDZ