Zdewastowana brama wjazdowa od str. żabki

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Zdewastowana brama wjazdowa od str. żabki

Post autor: pawel »

Informacyjnie:

W nocy 27/28.10, około północy doszło do dewastacji naszej bramy wjazdowej od strony Żabki. Zostały uszkodzone:
- sygnalizator otwierania/zamykania bramy
- złamany szlaban
- wykrzywione skrzydła bramy i naruszony mechanizm je otwierający.

W dniu wczorajszym (28.10) firma serwisująca nam bramy dokonała cząstkowej naprawy tak aby brama była używalna.

Akt wandalizmu został zarejestrowany przez system kamer. Była to niestety osoba, która wychodziła z naszego budynku i po zdewastowaniu bramy oddaliła się taksówką. W chwili obecnej trwają ustalenia co to za osoba.

Jeżeli mają Państwo jakieś informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z NCC (ncc.wroclaw@ncc-nieruchomosci.pl).

Mma
Posty: 109
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:37

Re: Zdewastowana brama wjazdowa od str. żabki

Post autor: Mma »

Witam!
Odzywam się,chociaż niestety nie widziałam tego (chociaż widzę różne inne,dziwne rzeczy, na które nikt nie reaguje), przykro mi, bo też chciałabym,żeby ten cholerny(przepraszam) wandal został zidentyfikowany i surowo ukarany. Ale z tego, co widzę wokół, marne szanse
- nikt nic nie widzi,nikt nic nie pisze, jakby nikogo nie obchodziło, co się u nas dzieje. W ogóle zauważyłam,że sporo ludzi, którzy tu zamieszkali
na początku, chyba się wyprowadziło i mieszkania są wynajmowane, niektórzy się wprowadzają na trochę. Przychodzą goście, którzy czują się
jak u siebie - lato, balkony pootwierane, godzina 2 w nocy - krzyki,pijackie wrzaski i nie ważne,że ktoś z boku nie może spać, a np. rano wcześnie musi wstać, a maluszki są budzone. Szkoda, czasami wystarczy zwykłe przepraszam, ale to słowo chyba w ogóle wyszło z obiegu.
Mam nadzieję, że znajdzie się winny. A propos, pamiętacie ten incydent z uszkodzonym murkiem przy wjeździe/wyjeździe na parking przed wejściem
do budynku - jakieś 2,3 lata temu. Też ponoć wiadomo było, kto to zrobił, ale jak się zakończyła sprawa, poinformowano nas, bo ja nie pamiętam
Pozdrawiam

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Zdewastowana brama wjazdowa od str. żabki

Post autor: pawel »

Uszkodzony murek (czerpnia powietrza) została wtedy naprawiona z ubezpieczenia OC sprawcy. Nie było problemu z jego namierzeniem, bo dość mocno uszkodził swój samochód i nie mógł odjechać.

ODPOWIEDZ