Dostawcy Internetu , TV

Ogólna dyskusja na wszystkie tematy
dominik
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:59
Nr miszkania: 22

Dostawcy Internetu , TV

Post autor: dominik »

Witam,
pewnie już część osób ma założony w mieszkaniu internet. Zastanawia mnie jak spisują się konkretni dostawcy. Ciekawą cenowo ofertę ma Korbank, jednak jego opinie w internecie są bardzo kiepskie. Czy ktoś już korzysta z usług tego dostawcy i mógłby podzielić się uwagami jak się spisuje w tej lokalizacji?

spejsondemarko
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2016, 09:59

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: spejsondemarko »

osobiscie moge polecic orange. dziala bezproblemowo

Awatar użytkownika
Stary Odrzaniec
Posty: 19
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:24

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: Stary Odrzaniec »

wg mnie UPC jest najlepszą opcją - nigdy nie miałem z nimi problemu. Wysoka jakość (stabilność i szybkość łącza oraz wybór kanałów TV) i przystępne ceny.

Awatar użytkownika
Stary Odrzaniec
Posty: 19
Rejestracja: 14 kwie 2016, 18:24

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: Stary Odrzaniec »

Oczywiście nie mogę się wypowiadać zbytnio o pozostałych gdyż miałem styczność tylko z Netią, ale u nas ich chyba nie ma. W każdym razie Netie to średnio oceniam...

meo
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:06
Nr miszkania: 17

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: meo »

Minęło kilka miesięcy - proszę jeszcze kilka osób o ocenę internetu który macie u siebie :) Firma + jaka stabilność + ocena szybkości łącza

Będę bardzo wdzięczny

admin
Site Admin
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015, 10:55
Lokalizacja: Wrocław
Nr miszkania: 65
Kontakt:

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: admin »

Upc, pakiet net 120 i tv. Jeśli chodzi o internet i jakość samego routera wbudowanego w dekoder to jest wzorowa. Sam dekoder (moduł telewizyjny) mógłby być bardziej dopracowany. Czasami potrafi się zawiesić, jednak ma sporo funkcji łącznie z nagrywaniem 4 programów jednocześnie. Ogólnie mogę polecić.

pawel
Posty: 125
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:47
Nr miszkania: 4

Re: Dostawcy Internetu , TV

Post autor: pawel »

Ja bym proponował Orange FTTH :) Osobiście mam w obecnym mieszkaniu 300 MBit/s do tego jest nowy dekoder i nowy modem FunBox 3.0 który spokojnie wyciąga te prędkości po wifi. W każdym naszym mieszkaniu jest wyjście światłowodu z głowicy budynku, modem (FunBox 3.0) można spokojnie wrzucić do skrzynki multimedialnej którą mamy w mieszkaniu (ma wbudowany ONT, czyli moduł do którego bezpośrednio wpina się wyjście swiatłowodowe). Dekoder który obecnie proponuje Orange do tej usługi jest już po Wifi , więc w pokoju masz tylko przy TV dekoder, bez dodatkowego pudełka jakim jest modem/router. I wszystko ładnie śmiga :)

Co więcej, ponieważ Orange ma teraz mega nacisk na tą usługę, to support w przypadku uszkodzeń czy problemów jest wzorowy. Mają około 12h na usunięcie problemu, łącznie ze świętami i niedzielami ( u mnie byli wymieniać spalonego ONT - z mojej winy - w niedzielę).

ODPOWIEDZ